Zbraně ve hře

Colt Detective Special

Bubínkový zásobník na 6 ran, max. 36 nábojů, ráže N/A
Ve hře je to nejslabší zbraň, v misi ji použijete pouze na parníku. Někoho zabít, znemená skoro jeden zásobník pryč, učinná je akorát na velmi krátkou vudálenost. Nedoporučuji.

Colt 1911

Krátká, 7 ran, max. 49 nábojů, ráže 9mm
Výborná pistole pro každou příležitost. Zastává kombinaci přesnosti a výkonu. Nekope a dovoluje přesnou a dostatečně rychlou palbu. Pokud můžete, mějte ji stále při sobě.

Smith & Wesson Model 27 Magnum

Krátká, 6 ran, max. 36 nábojů, ráže 9mm
Standardní policejní výzbroj. Je jen o málo horší, než Colt 1911. Trošku víc hází, za to účinek o trochu větší.

Smith & Wesson Model S&W Model 10 M&P

Opět výzbroj policie. Ne moc přesná, ale lepší než Colt Detective Special.

Lupara - upilovaná brokovnice

Dlouhá, 2 rány, max. 20 nábojů, ráže N/A
Stylová, sicilská, mafiánská zbraň pro taktické použití. Přestože se řadí mezi dlouhé zbraně, je krátká, má seříznutou hlaveň a díky tomu obrovský rozptyl broků. Na blízkost je to naprosto devastující zbraň, není možné minout. Na dálku nepoužitelná. Vhodná také pro ničení aut.

Pump-action brokovnice

Dlouhá, 8 ran, max. 40 nábojů, ráže N/A
Nebezpečná zbraň v rukách nepřítele. Zvláště nebezpečné, když je s touto zbraní blízko vás. Na dálku taktéž nepoužitelná + moc dlouho přebíjí mezi jednotlivými střelami. Dokonce lepší než tato brokovnice je většina pistolek. Lupara taktéž lepší.

Thompson 1928

Dlouhá, 50 ran, max. 250 nábojů, ráže N/A
Super zbraň, řekl bych ta nejlepší ve hře a vhodná pro každou situaci. S touto zbraní se vyplatí střílet po dávkách, nikoli držet tlačítko myši, protože když nedávkuješ, zbraň se moc zvedá nahoru a často spoustu kulek vyplýtváš zbytečně. Velikou dávku bych volil jen tehdy, když na vás protivník vyskočí zpoza rohu.

Puška US Rifle M1903 Spriengfield

Dlouhá, 5 ran, max. 35 nábojů
Ve hře se vyskytuje velice málo. Střelba je pomalá, ale mimo sniperky nejpřesnější zbraň na dálku. Na blízko pouze jako atrapa.

Sniperská puška Mosin-Nagant 1891/30

Dlouhá, 5 ran, max. 10 nábojů
Ve hře nejvíce vzácná zbraň, se kterou se můžete setkat pouze na dvou místech. Za pomoci klávesy S aktivujete sniper mód, pomocí něhož můžete zabíjet přesně na velikou vzdálenost. Stačí jedna rána! Vzhledem k tomu, že je to vzácná zbraň, šetři náboje až na místo, kde je budeš potřebovat a až potom jdi řádit. Náboje se nedají koupit ani doplnit. Na blízkost nemožné použít.

Granáty

U sebe můžeš mít maximálně 4 kusy
Po vyhození granát chvíli hopsá a pak exploduje. Můžeš nastavit sílu hodu držením levého tlačítka myši. Když tě mezitím někdo zasáhne, musíš znova.

Molotovy koktejly

U sebe můžeš mít maximálně 4 kusy Ihned po dopadu začne hořet. Můžeš nastavit sílu hodu držením levého tlačítka myši. Když tě mezitím někdo zasáhne, musíš znova.

Baseballová pálka

Vhodná pro ničení aut nebo omráčení nepřítele zezadu.

Nůž

Zbraň pro boj zblízka.Shoutbox Registrace

Návštěvnost
TOPlist
Naše ikonka


MAFIA II
Mafia II